Diğer

5 Günde İngilizce

5 Günde İngilizce ile özellikle iş dünyasında oldukça önem arz eden İngilizce dili kolaylıkla öğrenilebilmektedir.

Amerika Cenaze Nakil İşlemleri

Cenazenin yurt dışına nakli için Amerika konsolosluğu cenaze onayı alınması gereklidir. Bahse konu onay için ölüm belgesi ve vefat eden kişiye ait pasaport bilgilerinin sunulması şarttır.

Amerika Dil Okulları

Amerika sahip olduğu tarih, gelişmişlik seviyesi, Amerika dil okulları, sunmuş olduğu deneyim fırsatları ile birçok ülke vatandaşı tarafından tercih edilmektedir.

Amerika Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri, batı yarım kürede Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Amerika ve bu bölgelere bağlı adalardan oluşan kıtalar topluluğu bir ülkedir.

Amerika Hotel Rezervasyonu

Amerika'da konaklayacak olduğunuz adres ve konaklama bilgileri konsolosluğun göz önünde bulundurduğu bir konu olurken rezervasyon bilgilerinizi başvuru evraklarınız arasında mutlaka bulundurmalısınız.

Amerika Liseleri

Amerika Liseleri ve eğitim sistemi ile ilgili bilgiler, Amerika sınırları içerisinde lise eğitimi için aranan şartlar ve Amerika öğrenci vize başvurusu..

Amerika Uçak Bileti Rezervasyonu

Amerika uçak bileti rezervasyonu, Amerika Konsolosluğu'nun vize başvuru evrakları arasında görmek istediği bir belgedir.

Amerika Üniversiteleri

Amerika Üniversiteleri eğitim sistemi dahilinde seyahat edecek öğrencilerin başvuru kabul şartlarına uygun olarak hazırlaması gereken evraklar ve ücretler..

Amerika Work and Travel

Amerika Work and Travel, üniversite öğrencilerinin eğitim süreleri dahilinde Amerika Birleşik Devleti sınırları içerisinde resmi izin ile çalışma ve seyahat etme olanağı sunar.

Hakkımızda

Consultation for USA Amerika Büyükelçiliği, Amerika Başkonsolosluğu, Amerika Konsolosluğu ve Amerika Fahri Konsolosluğu resmi web sitesi değildir.

Sıkça Sorulan Sorular

Amerika vizesi işlemleri sırasında sıkça sorulan sorular, yanıtları ve ilgili konu başlıklarına yönlendirme ile başvuru yapacak kişilerin bilgi sahibi olması..

Türkiye'de Oturum ve Çalışma İzni

Türkiye'de Oturum ve Çalışma İzni ile Amerika vatandaşlarının Türkiye'de ikamet ve çalışma prosedürleri hakkında detaylı bilgiler ve başvuru aşamasında...

United States Funeral Transfer Operations

The death certificate may be issued by different institutions or authorized persons depending on the place and form of death.