Amerika Konsolosluğu Hakkımızda

Hakkımızda

Consultation for USA Amerika Büyükelçiliği, Amerika Başkonsolosluğu, Amerika Konsolosluğu ve Amerika Fahri Konsolosluğu resmi web sitesi değildir. Amerika Konsolosluğu resmi web sitesi adresine sayfanın altında yer verilmiştir. Consultation for America web sitesi ABD seyahati gerçekleştirecek kişilerin hakkımızda, seyahat ve vize prosedürleri ile ilgili bilgi sahibi olması amacı ile hazırlanmıştır.

Hakkımızda bilgi vermiş olduğumuz web sitesi içerisinde Amerika vize işlemleri, Amerika Konsolosluğu adresi, ulaşım bilgileri, vize başvuru süreci gibi Amerika seyahati gerçekleştirecek kişilere fayda sağlayacak bilgiler yer almaktadır. Site içerisinde seyahat amacına göre başvuru gerçekleştirilecek vize türüne (turistik, ticari, transit) ait bilgiler yer almaktadır. Site içerikleri dahilinde Amerika vizesi başvuru sürecinde izlenmesi gereken yol haritaları bulunmaktadır.

Bu web sitesi T.C. sınırları içerisinden Amerika seyahati gerçekleştirecek olan kişilerin, seyahatleri sırasında ve öncesinde, başvuru işlemleri ve öncesinde karşılaşabilecekleri her türlü prosedür ile ilgili bilgi sağlama amacı ile kurulmuştur. Amerika seyahati gerçekleştirecek kişiler site içerisinde yer alan linkler aracılığı ile Amerika vize işlemleri ile ilgili danışmanlık hizmeti alabilmektedir.

Consultation for USA web sitesi bir Knight SP ailesi üyesidir. Knight Strategic Partners iş ortaklarının gereksinimleri ve vizyonlarına AR-GE çalışmaları ile uygun reklam üreten, Dubai merkezli ve birçok Avrupa ülkesinde temsilciliği olan uluslararası bir şirket konumunda yer almaktadır. Knight SP bağımsız bir şirket olup hiçbir kamu kurum ve kuruluşu ile bağı bulunmamaktadır. Hakkımızda bilgilere ek olarak firmamız köklü bir geçmiş ve alanında prestijli bir konuma sahiptir. Uluslararası ilişkiler, ticaret, turizm ve eğitim alanlarında hizmet veren şirketlere teknik, bilimsel ve hukuksal alanlarda danışmanlık hizmet vermektedir.

Knight SP ailesi üyesi olan Consultation for USA sitesi reklam verme amaçlı bir bilgilendirme sitesidir. Reklam almış olduğu acentaların vermiş olduğu bilgiler ile ilgili herhangi bir sorumluluk almamaktadır. Sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, resmi web siteleri ve kaynaklarda yer alan bilgiler ile internet ortamındaki kullanıcı deneyimlerine uygun olarak teyit edilmektedir. Knight SP gerekli bilgileri internet ortamında derlenmiş olarak kolay ve hızlı bir şekilde kullanıcıya sunmayı amaçlamaktadır.

İletişim

Knight SP, Consultation for USA web sitesinde yer alan bilgilerin yeniliğini takip etme üzerine gerekli çalışmaları yürütmektedir. Hatalı veya eksik olan bilgileri düzeltme önceliğini her daim canlı tutmaktadır. Knight SP aile üyesi oluşumlarda karşılaşabileceğiniz eksik veya hatalı bilgileri iletişim adreslerimiz ile bizlere yönlendirebilir veya önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Hakkımızda veya web sitesi içerisinde yer alan bilgiler dahilinde eksik gördüğünüz noktaları www.knightsp.com adresinde yer alan iletişim formu üzerinden bizimle paylaşmanızı önemle rica ederiz. Knight SP ailesi, önerilerinizi göz önünde bulundurarak 48 saat içerisinde konu ile ilgili incelikli bir araştırma gerçekleştirmektedir. Teyit edilmiş bilgileri doğru ve güncel şekilde paylaşmayı amaçlamaktadır.