Vize İşlemleri

Amerika Seyahat Sağlık Sigortası

Amerika Seyahat Sağlık Sigortası hakkında gerekli tüm bilgiler sitede yer almaktadır. Detaylı bilgi almak için +90 212 287 11 11 numaralı hattı arayabilirsiniz

Amerika Transit Vize

Amerika Transit Vize ve Amerika C vizesi transit geçiş işlemleri.

Amerika Ticari Vize

Amerika Ticari Vize başvuru işlemleri sırasında Amerika Konsolosluğu tarafından talep edilen evraklar, güncel vize ücretleri, ticari vize talep dilekçesi.

Amerika E1 Ticaretçi Vizesi - Amerika E2 Yatırımcı Vizesi

Amerika E1 Ticaretçi Vizesi - Amerika E2 Yatırımcı Vizesi sahibi olarak Amerika Birleşik Devletleri içerisinde ticari faaliyette bulunacak kişiler için vize..

Suriye İran ve Irak Vatandaşları için Amerika Vizesi Başvurusu

Suriye, İran ve Irak Vatandaşları için Amerika Vizesi Başvurusu ile ilgili Amerika Konsolosluğu'nun belirlemiş olduğu vize prosedürleri ve vize başvurusu..

Amerika Vize Ücreti

Amerika Vize Ücreti, Amerika Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir ve başvuru aşamasında ödenmektedir. Vize fiyatlarının dönemsel olarak güncellenmesi..

Amerika Vize İşlemleri

Amerika Vize İşlemeleri hakkında bilgiler, Amerika vizesi nasıl alınır, başvuru evrakları nelerdir, DS 160 formu nasıl doldurulmalı ve vize randevusuna dair..

Amerika Vize Başvuru Formu

Amerika Vize Başvuru Formu / DS-160 Formu nasıl doldurulur, form doldurma aşamasında dikkat edilmesi gerekenler, biyometrik fotoğrafın forma yüklenmesi..

Amerika Turistik Vize

Amerika Turistik Vize başvuru sürecine dair gerekli bilgiler, Amerika Konsolosluğu vize randevusu, güncel vize ücretleri, turistik vize dilekçe örneği..

Amerika Aile Ziyareti Vizesi

Amerika Aile Ziyareti Vizesi sahibi olarak ABD ülke sınırları içerisine aile, akraba, arkadaş ziyareti amacı ile seyahat edecek kişilerin başvuru süreci..

Amerika Öğrenci Vizesi İşlemleri

Amerika Öğrenci Vizesi İşlemleri dahilinde Öğrenci veya Değişim Programı katılımcısı olarak Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisine seyahat edecek..

Amerika Konsolosluğu & Göçmen Olmayan Vize

Amerika Konsolosluğu & Göçmen Olmayan Vize başvuru işlemlerine dair Amerika Konsolosluğu tarafından belirlenmiş olan gerekli evraklar ve sürece dair bilgi..

Amerika K Nişanlı Vizesi

Amerika K Nişanlı Vizesi sahibi olarak ABD vatandaşı müstakbel eş ile Amerika sınırları içerisinde evlenecek kişilerin başvuru süreci, gerekli evrakları..

Amerika Green Card

Amerika Green Card nedir? Amerika Green Card'a nasıl sahip olunur, Green Card çekilişi başvurusu için şartlar nelerdir, çekiliş sonuçları nereden öğrenilir?

Amerika ESTA Vizesi İşlemleri

Amerika ESTA Vizesi İşlemleri, Vize Muafiyet Programı dahilinde ABD ülke sınırları içerisine seyahat edecek kişilerin sahip olması gereken şartlar ile ilgili..

Amerika D-C1/D Mürettebat Vizesi

Amerika D-C1/D Mürettebat Vizesi başvurusunda bulunacak yolcu gemilerinde veya uluslararası hava yollarında çalışan kişilerin başvuru aşamasında gerekli..

Amerika Çalışma Vizesi İşlemleri

Amerika Çalışma Vizesi İşlemleri, Çalışma Vizesi Türleri ve Amerika Konsolosluğu tarafından belirlenmiş olan Amerika Çalışma Vizesi gerekli evraklarına dair..